0 800 21 21 21

Знижка кожному абоненту в сферичному кінотеатрі ATMASFERA360°. Фантастичне візуальне шоу разом з «Датагруп»!

Ми продовжуємо дивувати наших абонентів цікавими подіями і вигідними пропозиціями. У рамках Всеукраїнської програми лояльності «Домашній клуб» ми даруємо кожному користувачеві можливість зі знижкою відвідати унікальний сферичний кінотеатр Атмасфера 360!

З 1 березня 2015 року кожен абонент послуги супутникового доступу в Інтернет від «Датагруп», має можливість придбати квиток у Культурно-розважальний центр «Атмасфера» зі знижкою 10%! Знижка поширюється на послуги бару і сувенірний магазин.

А для наймолодших користувачів - знижка в розмірі 15% на святкування дитячих днів народжень!

Для того, щоб скористатися знижкою, необхідно роздрукувати сертифікат у Особистому кабінеті і пред'явити його в касі КРЦ «Атмасфера». 1 сертифікат діє тільки на одну людину (для кожного гостя необхідно роздрукувати окремий сертифікат).

Сферичний кінотеатр ATMASFERA360° широко відомий своїми повнокупольними фільмами для дорослих і дітей. Перегляд картини в сферичному кінотеатрі - це фантастичне візуальне шоу безпосередньо навколо глядачів, приголомшливий відеоряд, об'ємний звук і повне занурення в атмосферу фільму - ефект повної присутності на 360°! Особливий настрій гостям центру надають «Вечірні заходи під зірками», де можна насолоджуватися концертами класичної та джазової музики у супроводі зоряної візуалізації.

Сферичний кінотеатр розташований в центрі Києва, де можна із задоволенням провести час з сім'єю і друзями!

Відкривайте зоряне небо разом з «Датагруп»!

З детальними умовами програми лояльності можливо ознайомитися за посиланням.

* Дія програми поширюється на всіх абонентів, які безперервно користуються послугою доступу до мережі Інтернет від 6 місяців і більше