0 800 21 21 21

ЗАПРОШУЄМО НА РОЗІГРАШ ПРИЗІВ!

Дорогі наші абоненти!

Дякуємо вам за те, що проявили довіру і зупинили свій вибір на наших послугах! Всі, хто підключився до супутникового Інтернету від  Датагруп, у період з 01.02.2015 року по 01.03.2015 року, автоматично стають учасниками розіграшу 5 подарункових сертифікатів від мережі магазинів косметики та парфумерії "Брокард" або "Летуаль, а також головного призу - подарункового сертифікату на Тур "Намисто Гуцульщини" від туристичної компанії "Мер-ка-ба»!

Запрошуємо всіх на розіграш подарункових сертифікатів, який відбудеться 8 березня 2015 року о 18:00 в Торгово-розважальному центрі «Мегамолл» у м.Вінниця.
Абоненти, які не зможуть особисто бути присутніми на розіграші або проживають в інших містах дії акції, будуть сповіщені про перемогу по мобільному телефону, вказаному при оформленні послуг.

Міста, які приймають участь у розіграші призів: Вінниця, Бар, Жмеринка, Козятин, Коростень (Житомирська обл.), Новоград-Волинський (Житомирська обл.), Черкаси, с. Геронимівка (Черкаська обл.), Оршанець (Черкаська обл.)

Також ми підготували окремі подарунки для тих абонентів, які відвідають наш захід 8 березня! Приходьте і отримайте масу хороших вражень та емоцій разом з Датагруп та  «Домашнім телекомом»!

З детальним списком учасників розіграшу призів можна ознайомитися за посиланням.