0 800 21 21 21

Акція до 8 березня: «Подаруй коханій Україну!»

З приходом весни Датагруп дарує подарунки своїм абонентам в наступних містах: Вінниця, Бар, Жмеринка, Козятин, Коростень (Житомирська обл.), Новоград-Волинський (Житомирська обл.), Черкаси, с. Геронимівка (Черкаська обл.), Оршанець (Черкаська обл.)!

У період з 01.02.2015 р.по 01.03.2015 р. нові абоненти, що підключилися до послуги супутникового Інтернету, автоматично стають учасниками розіграшу 5 подарункових сертифікатів від мережі магазинів косметики та парфумерії "Брокард" або "Летуаль". І головний приз переможцю акції - подарунковий сертифікат Тур "Намисто Гуцульщини" від туристичної компанії "Мер-ка-Ба»!

Розіграш подарункових сертифікатів відбудеться 8 березня о 15:00 в Торгово-розважальному центрі «Мегамолл» у м.Вінниця. Абоненти, які не зможуть особисто бути присутніми на розіграші або проживають в інших містах дії акції - будуть сповіщені про перемогу по мобільному телефону, вказаному при оформленні послуг.

Даруйте своїм близьким тепло, ніжність та турботу! Залишайтеся завжди на зв'язку з коханими завдяки супутниковому Інтернету від Датагруп.

Ми бажаємо всім Успіхів!

Детальніше з умовами акції можливо ознайомитися за посиланням.