0 800 21 21 21

Визначено переможців акції «Вітання нам - подарунки Вам»!

«Датагруп» підвів підсумки святкової акції «Вітання нам - подарунки Вам», присвяченої 14 дню народженню Компанії.

У конкурсі за найкраще привітання на офіційній сторінці Вконтакті приймали участь більш ніж 40 оригінальних поздоровлень від учасників акції різної вікової категорії з усієї України! У зв'язку із зафіксованими випадками накрутки голосів були обрані самі креативні та оригінальні привітання, які набрали найбільшу кількість позитивних коментарів і відгуків під поздоровленням. «Датагруп» нагороджує переможців стильним планшетом Samsung GalaxyTab, ними стали Микитенко Володимир (м. Запоріжжя) і Громницький Максим (смт. Пісочин)

Дякуємо всім учасникам за теплі і щирі вітання!

Серед нових абонентів, які підключилися в період дії акції, «Датагруп» розіграв два професійних ноутбука Acer. Власниками супер-призів стали Карбовський Олександр (м.Коростень) і Романюк Владислав (м.Одеса). Переможці розіграшу обрані методом випадкового вибору за допомогою сервісу randstuff за номером оформленого договору.

Щиро вітаємо всіх переможців і запрошуємо забрати свої подарунки в офісах-представництвах компанії свого міста. Ми сподіваємося, що подарунки допоможуть переможцям з комфортом використовувати високошвидкісний Інтернет від «Датагруп» і завжди залишатися на зв'язку з друзями та близькими!