0 800 21 21 21

Відомі перші переможці проекту «Online Ukraine» від «Датагруп»

З червня 2014 стартував соціальний проект «Online Ukraine», ініційований національним оператором зв'язку «Датагруп».

Основною метою проекту є популяризація найкрасивіших, популярних і маловідомих історичних або природних місць такої великої та незвіданої ще України. А технології «Датагруп» дозволяють організувати високошвидкісний Інтернет навіть у найвіддаленіших від цивілізації місцях, по всій країні.

На офіційній сторінці проекту в Facebook, 24 липня було проведено перший проміжний розіграш серед учасників конкурсу. За результатами сервісу random, щасливими володарями трьох стильних планшетів стали: Маргарита Рябова (м. Севастополь), Остап Процик (м.Львів) та Катерина Латвіненко (м Київ). Вітаємо переможців та дякуємо за активну участь у проекті, який об'єднує всю Україну.

Кожен бажаючий може завантажити фотографію свого улюбленого місця нашої величезної країни на офіційну сторінку проекту https://www.facebook.com/online.ukraine2014. Фото місцевості, яке набере найбільшу кількість лайків у фіналі конкурсу, буде підключено до послуги супутникового Інтернет. Тепер відвідуючи свої улюблені місця можна моментально ділитися враженнями з друзями, будучи он-лайн!

Проект «Online Ukraine» показав, що українцям є що розповісти про свою країну, а завдяки зручному і сучасному супутникового Інтернету від «Датагруп» - це можна зробити в будь-якій точці країни.