0 800 21 21 21

Тепер, разом з двостороннім супутниковим Інтернетом від ТМ «Інтернетбум», Ви можете замовити прямий міський телефонний номер.

Користувачі послуги «ІНТЕРНЕТБУМ», крім швидкісного доступу до мережі Інтернету, можуть отримати доступ до телефонної мережі загального користування з одержанням прямого міського номера / номерів в одному з міст України *. До супутникового термінала підключаються від одного / декількох телефонних апаратів до невеликої офісної АТС, що дає можливість з'єднання більшої кількості абонентів.

Найбільш привабливою особливістю послуги є швидкість організації надання сервісу, усього за кілька годин абонент «ІНТЕРНЕТБУМ» може бути забезпечений телефонним зв'язком. Інша відмінна особливість - якість телефонного зв'язку. Оскільки супутникові канали «ІНТЕРНЕТБУМ» це цифрові канали, то в багатьох випадках за якістю вони перевершують наземні аналогові.

Технічно супутникова телефонія забезпечується або за допомогою додаткового телефонного модуля, або за допомогою вбудованого FXS порту в супутниковий термінал.

* Послуга «прямий міський номер», на даний момент, надається  в містах: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Євпаторія, Запоріжжя, Ковель, Луцьк, Миколаїв, Нововолинськ, Рівне, Харків, Хмельницький.