0 800 21 21 21

«Датагруп» - спонсор Всеукраїнського фестивалю позашляховиків Оffroadfest 2014

З 25 по 27 липня на зелених луках та піщаних дюнах поблизу села Толокунь Вишгородського району Київської області пройшов дев'ятий щорічний Всеукраїнський фестиваль позашляховиків Оffroadfest 2014.

Спонсором заходу виступив оператор «Датагруп», організувавши на території фестивалю безкоштовний доступ до мережі Інтернет на базі супутникової технології, що викликало безліч позитивних відгуків у всіх учасників та глядачів фестивалю.

Від компанії «Датагруп» в гонках взяв участь екіпаж машини у складі 3-х осіб: Андрій Лісовик, Андрій Ковальов, Іван Литвинов. Участь в екстремальних гонках прийняв ще один співробітник компанії - Олег Кіщук. У різноманітних змаганнях кожен мав шанс, показати який він водій і чого варта його машина.

І нехай наша команда не здобула головні призові місця, але всі учасники отримали величезний заряд бадьорості і позитивних емоцій!

На фестиваль у Київського моря з'їхалися сотні учасників з різних міст та клубів, вільних духом людей, що займають активну життєву позицію. Всього фестиваль зібрав понад 11 000 чоловік, а високошвидкісний супутниковий Інтернет від «Датагруп» дав можливість поділитися своїми враженнями та яскравими фотографіями он-лайн одразу під час заходу.