0 800 21 21 21

Акція до Дня народження компанії! "Вітання нам - подарунки Вам"!

У липні 2014 національний оператор зв'язку «Датагруп» святкує свій 14 рік народження.  У зв'язку з цією знаменною подією, компанія дарує подарунки своїм абонентам і оголошує Акцію «Вітання нам - подарунки Вам»! Ми святкуємо - Ви отримуєте призи!

З 01.07 по 31.07.2014 року залишайте свої привітаннями на офіційній сторінці акції Вконтакте та приймайте участь у розіграші 2 - х мультифункціональних планшетів! Два автори кращих поздоровлень, які наберуть більшу кількість лайків, стануть щасливими власниками призів.

Але це ще не все! Серед нових абонентів "Датагруп", які підключаться до послуги супутникового Інтернету в період дії акції буде розіграно 2 стильних ноутбуки! Переможець буде обраний автоматично сервісом сайту Randstuff.

Надсилайте свої привітання в якості фото або малюнків, віршів або відео, оцінюйте поздоровлення інших і слідкуйте за новинами компанії! Результати розіграшу будуть оголошені 15 серпня на сайті «Датагруп».

Вже 14 років оператор успішно надає послуги доступу до мережі Інтернет, телефонії, телебачення по всій Україні, а завдяки сучасним супутниковим рішенням Інтернет доступний в будь-якій точці країни. Не дивлячись на погодні умови і віддаленість від цивілізації, супутниковий Інтернет працює там, де інші провайдери безсилі! Підключайте супутниковий Інтернет вдома або на дачі по вигідним акційними тарифами і вигравайте призи! Детально з правилами акції можна ознайомитися за посиланням