0 800 21 21 21

Наші послуги

Супутниковий Інтернет  - послуга швидкісного доступу до мережі Інтернет від національного оператора зв’язку «Датагруп».

Нам неважливо, де нашим абонентам потрібен зв’язок, ми підключимо Інтернет там, де необхідно саме вам. Будинок, дача, готель, ресторан, офіс – Інтернет без будь-яких обмежень по всій території України. 

Наша місія в тому, аби наші абоненти завжди залишалися на зв’язку незалежно від того, в якій точці країни знаходиться будинок або офіс.

Супутниковий Інтернет від "Датагруп" працює на базі сучасного супутника, завдяки чому швидкість доступу до мережі Інтернет складає від 5 до 20 Мбіт/с. Ще ніколи беспровідні технології не давали такої гарантованої швидкості доступу. Відтепер нашим абонентам доступні всі ресурси Інтернет: спілкування, ігри, відео та будь-який інший контент. 

Спеціалісти компанії "Датагруп" беруть на себе всі роботи з підключення послуги. Комплект абонентського обладнання (супутникова тарілка та роутер), інсталяція, підключення та налаштування послуги – все входить у разову вартість підключення. Вам необхідно лише обрати тарифний пакет.

«Датагруп» - національний оператор зв’язку України, який об’єднав усі технології передачі даних для забезпечення якісного зв’язку своїм клієнтам. «Датагруп» є лідером у трьох сегментах ринку зв’язку та одним з найбільш зростаючих операторів. Послуги компанії доступні на всій території України без обмежень. Спеціалісти компанії можуть реалізувати будь-яку телекомунікаційну задачу у найкоротші терміни. У своїй роботі оператор використовує найсучасніші розробки та досягнення у галузі телекомунікацій.

Ми знаємо наскільки важливо у сучасному світі залишатися на зв’язку, ми робимо усе можливе, аби наші клієнти просто насолоджувалися спілкуванням, про все інше подбає «Датагруп»!